500R14W222KV4T
500R14W222KV4T Johanson Dielectrics
johanson_johas00858-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2200pF 10% X7R
на замовлення 5448 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R14W222KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14W222KV4T 500R14W222KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
на замовлення 5 шт: