Продукція > JOHANSON > 500R14W472KV4T
500R14W472KV4T
500R14W472KV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
на замовлення 19725 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 428
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 4700pF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14W472KV4T 500R14W472KV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
Кількість Ціна
500R14W472KV4T 500R14W472KV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 4700pF 10% X7R
Мінімальне замовлення: 30
500R14W472KV4T 500R14W472KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
товару немає в наявності