500R14W473KV4T
500R14W473KV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R 0603
на замовлення 155700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.047uF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14W473KV4T 500R14W473KV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha-s-a0008490164-1.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.047uF 10% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
500R14W473KV4T 500R14W473KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R 0603