Продукція > JOHANSON > 500R15N101GV4T
500R15N101GV4T
500R15N101GV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 2% Pad SMD 0805 125°C T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF 2% NPO.
Інші пропозиції 500R15N101GV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R15N101GV4T 500R15N101GV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 100pF 50V C0G 2% Pad SMD 0805 125°C T/R
500R15N101GV4T 500R15N101GV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0805
товару немає в наявності
500R15N101GV4T 500R15N101GV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF 2% NPO