Продукція > JOHANSON > 500R15N102JV4T
500R15N102JV4T
500R15N102JV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
на замовлення 3965 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 822
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R15N102JV4T 500R15N102JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
500R15N102JV4T 500R15N102JV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
на замовлення 64 шт:
Мінімальне замовлення: 25
Мінімальне замовлення: 22
500R15N102JV4T 500R15N102JV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 5% NPO
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 747 шт:
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF