500R15N330JV4T
500R15N330JV4T Johanson Dielectrics
johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33pF 5% NPO
на замовлення 55388 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R15N330JV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R15N330JV4T 500R15N330JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805
товару немає в наявності