500R15W224KV4T
500R15W224KV4T Johanson Dielectrics
johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.22uF 10% X7R
на замовлення 1328 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R15W224KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R15W224KV4T 500R15W224KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
товару немає в наявності