500R15W333KV4T
500R15W333KV4T Johanson Dielectrics
johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.033uF 10% X7R
на замовлення 23085 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R15W333KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R15W333KV4T 500R15W333KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
на замовлення 32 шт: