500X07N1R8DV4T
500X07N1R8DV4T Johanson Dielectrics
johas00924_1-2288952.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 1.8pF NPO
на замовлення 1753 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500X07N1R8DV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X07N1R8DV4T 500X07N1R8DV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-x2y-2014-10.pdf Description: CAP CER 1.8PF 50V NP0 0402
на замовлення 545 шт:
на замовлення 13 шт: