500X07N470MV4T
500X07N470MV4T Johanson Dielectrics
johanson_johas00924-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 47 pF 20% NPO
на замовлення 4360 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500X07N470MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X07N470MV4T 500X07N470MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0402