500X07N5R6DV4T
500X07N5R6DV4T Johanson Dielectrics
johanson_johas00924-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 5.6pF NPO
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402.
Інші пропозиції 500X07N5R6DV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X07N5R6DV4T 500X07N5R6DV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402
товару немає в наявності