500X07W152MV4T
500X07W152MV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-x2y-2014-10.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0402
на замовлення 408 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 50volts 1500pF 20% X7R.
Інші пропозиції 500X07W152MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X07W152MV4T 500X07W152MV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_johas00924-1.pdf Feed Through Capacitors 50volts 1500pF 20% X7R
на замовлення 3494 шт:
500X07W152MV4T 500X07W152MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-x2y-2014-10.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0402
на замовлення 13 шт: