500X07W222MV4T
500X07W222MV4T Johanson Dielectrics
johanson_johas00924-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 2200pF 20% X7R
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500X07W222MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X07W222MV4T 500X07W222MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0402