500X14N100MV4T
500X14N100MV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-x2y-2014-10.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10PF 50V NP0 0603
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 50volts 10pF 20% NPO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X14N100MV4T 500X14N100MV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_johas00855-1.pdf Feed Through Capacitors 50volts 10pF 20% NPO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
500X14N100MV4T 500X14N100MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-x2y-2014-10.pdf Description: CAP CER 10PF 50V NP0 0603