500X14N220MV4T
500X14N220MV4T Johanson Dielectrics
johanson_johas00855-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 22pF 20% NPO
на замовлення 12867 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500X14N220MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X14N220MV4T 500X14N220MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0603