500X14W102MV4T
500X14W102MV4T Johanson Dielectrics Inc.
x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 50volts 1000pF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X14W102MV4T 500X14W102MV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_johas00855-1.pdf Feed Through Capacitors 50volts 1000pF 20% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
500X14W102MV4T 500X14W102MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603