500X14W472MV4T
500X14W472MV4T Johanson Dielectrics Inc.
emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
на замовлення 23000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Feed Through Capacitors 50volts 4700pF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X14W472MV4T 500X14W472MV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_johas00855-1.pdf Feed Through Capacitors 50volts 4700pF 20% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
500X14W472MV4T 500X14W472MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0603