500X15W102MV4E
500X15W102MV4E Johanson Dielectrics
johanson_johas00855-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 1000pF 20% X7R
на замовлення 6091 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500X15W102MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X15W102MV4E 500X15W102MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0805