500X15W103MV4E
500X15W103MV4E Johanson Dielectrics Inc.
x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
на замовлення 40400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Feed Through Capacitors 50volts 0.01uF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X15W103MV4E 500X15W103MV4E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_johas00855-1.pdf Feed Through Capacitors 50volts 0.01uF 20% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
500X15W103MV4E 500X15W103MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0805