500X15W153MV4E
500X15W153MV4E Johanson Dielectrics
johanson_johas00924-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 0.015uF 20% X7R
на замовлення 914 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500X15W153MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X15W153MV4E 500X15W153MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805
на замовлення 1727 шт: