500X15W473MV4E
500X15W473MV4E Johanson Dielectrics
x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 0.047uF 20% X7R
на замовлення 14830 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500X15W473MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X15W473MV4E 500X15W473MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805