500X18N102MV4E
500X18N102MV4E Johanson Dielectrics
johanson_johas00855_1-2424387.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 50volts 1000pF 20% NPO
на замовлення 2880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500X18N102MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500X18N102MV4E 500X18N102MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 1206
товару немає в наявності