501R18N101JV4E
501R18N101JV4E Johanson Dielectrics
high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 100pF 5% NPO
на замовлення 11847 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501R18N101JV4E 501R18N101JV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. High_Voltage_MLCC.pdf Description: CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1206
на замовлення 12 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
501R18N101JV4E 501R18N101JV4E Виробник : Johanson pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf Cap Ceramic 100pF 500V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності