501R18N122KV4E
501R18N122KV4E Johanson Dielectrics
jdi-high-voltage-smt-1100793.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 1200pF 10% NPO
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 501R18N122KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501R18N122KV4E 501R18N122KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. High_Voltage_MLCC.pdf Description: CAP CER 1200PF 500V C0G/NP0 1206