501R18N331JV4E
501R18N331JV4E Johanson Dielectrics
high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc-1633745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 330pF 5% NPO
на замовлення 7187 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 501R18N331JV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501R18N331JV4E 501R18N331JV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. High_Voltage_MLCC.pdf Description: CAP CER 330PF 500V NP0 1206
на замовлення 9 шт:
товару немає в наявності