501R18N470KV4E
501R18N470KV4E Johanson Dielectrics
high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 47pF 10% NPO
на замовлення 7024 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 501R18N470KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501R18N470KV4E 501R18N470KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. High_Voltage_MLCC.pdf Description: CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 1206