501S43N472KV4E
501S43N472KV4E Johanson Dielectrics
high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 4700pF 10% NPO
на замовлення 1392 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 501S43N472KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501S43N472KV4E 501S43N472KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. High_Voltage_MLCC.pdf Description: CAP CER 4700PF 500V NP0 1812
на замовлення 28 шт: