501S43W223KV4E
501S43W223KV4E Johanson Dielectrics
high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.022uF 10% X7R
на замовлення 812 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 501S43W223KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501S43W223KV4E 501S43W223KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. High_Voltage_MLCC.pdf Description: CAP CER 0.022UF 500V X7R 1812
на замовлення 6816 шт: