501S49W224KV4E Johanson Dielectrics Inc.
high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.22UF 500V X7R 1825
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.22uF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501S49W224KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf Description: CAP CER 0.22UF 500V X7R 1825
Кількість Ціна
501S49W224KV4E 501S49W224KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.22uF 10% X7R