501X43W393MF4E
501X43W393MF4E Johanson Dielectrics
jdi-x2y-2014-10-1129827.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.039uF 20% X7R
на замовлення 4529 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 501X43W393MF4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
501X43W393MF4E 501X43W393MF4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-x2y-2014-10.pdf Description: CAP CER 0.039UF 500V X7R 1812
товару немає в наявності