Продукція > JOHANSON DIELECTRICS > 502R29N330JV3E-****-SC
502R29N330JV3E-****-SC
502R29N330JV3E-****-SC Johanson Dielectrics
JDI_Sn_Pb_Catalog_2007_04-2301231.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Safety Capacitors 250VAC 33pF 5% NPO
на замовлення 36321 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 1808.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502R29N330JV3E-****-SC 502R29N330JV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. AC_Safety_Capacitors.pdf Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 1808