Продукція > JOHANSON DIELECTRICS > 502R29W331KV3E-****-SC
502R29W331KV3E-****-SC
502R29W331KV3E-****-SC Johanson Dielectrics
jdi-safety-caps.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Safety Capacitors 250VAC 330pF 10% X7R
на замовлення 2502 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502R29W331KV3E-****-SC 502R29W331KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-safety-caps.pdf Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності