502R30N330JV3E-****-SC
502R30N330JV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 2211
на замовлення 29000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 33pF 250VAC C0G 5% Pad SMD 2211 125°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502R30N330JV3E--SC 502R30N330JV3E--SC Виробник : Johanson 502r29w681kv3e.pdf Cap Ceramic Suppression X1/Y2 33pF 250VAC C0G 5% Pad SMD 2211 125°C T/R
Кількість Ціна
502R30N330JV3E-****-SC 502R30N330JV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 2211
Мінімальне замовлення: 3
502R30N330JV3E-****-SC 502R30N330JV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf Safety Capacitors 250VAC 33pF 5% NPO
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 5