502R30W471KV3E--SC Johanson
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 470pF 250VAC X7R 10% Pad SMD 2211 125°C T/R.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 10000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
502R30W471KV3E-****-SC | Виробник : Johanson Dielectrics |
Safety Capacitors 250VAC 470pF 10% X7R |
на замовлення 4957 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
502R30W471KV3E-****-SC | Виробник : Johanson Dielectrics Inc. |
Description: CAP CER 470PF 250V X7R 2211 |