Продукція > JOHANSON > 502R30W471KV3E--SC
502R30W471KV3E--SC
502R30W471KV3E--SC Johanson
502r29w681kv3e.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 470pF 250VAC X7R 10% Pad SMD 2211 125°C T/R
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502R30W471KV3E--SC 502R30W471KV3E--SC Виробник : Johanson 502r29w681kv3e.pdf Cap Ceramic Suppression X1/Y2 470pF 250VAC X7R 10% Pad SMD 2211 125°C T/R
Кількість Ціна
502R30W471KV3E-****-SC 502R30W471KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf Safety Capacitors 250VAC 470pF 10% X7R
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
502R30W471KV3E-****-SC 502R30W471KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 470PF 250V X7R 2211