502S47W222KV3E-****-SC
502S47W222KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220
на замовлення 352000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502S47W222KV3E-****-SC 502S47W222KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics jdi-safety-caps-1100695.pdf Safety Capacitors 250VAC 2200pF 10% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
502S47W222KV3E-****-SC 502S47W222KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220