Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 51701-10002408AALF
51701-10002408AALF Amphenol ICC (FCI)
51701.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HEADER BLADE PWR 32POS PCB
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Mating Guide
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 32
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 4
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Connector Style: Blade Power
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Layout, Typical: 24 Signal, 8 Power
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONN HEADER BLADE PWR 32POS PCB, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Mating Guide, Connector Type: Header, Male Pins and Blades, Contact Finish: Gold or Gold, GXT™, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 32, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 4, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Connector Style: Blade Power, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Layout, Typical: 24 Signal, 8 Power, Part Status: Active.