Продукція > FCI > 51701-10004010CCLF
51701-10004010CCLF FCI
51701.pdf
Виробник: FCI
PwrBlade®, Power Connectors, 40S 10P Vertical Header, Press Fit
Написати відгук
Description: CONN HEADER BLADE PWR 50POS PCB, Packaging: Tray, Features: Mating Guide, Connector Type: Header, Male Pins and Blades, Contact Finish: Gold or Gold, GXT™, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 50, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 4, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Style: Blade Power, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Layout, Typical: 40 Signal, 10 Power, Part Status: Active.
Інші пропозиції 51701-10004010CCLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
51701-10004010CCLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 51701.pdf Description: CONN HEADER BLADE PWR 50POS PCB
Packaging: Tray
Features: Mating Guide
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 50
Pitch: 0.100" (2.54mm)