Продукція > FCI > 51701-10006411CCLF
51701-10006411CCLF FCI
51701.pdf
Виробник: FCI
Conn Wire to Board HDR 11Power/64Signal POS (2.54mm/3.81)mm/2.54mm Press Fit ST Top Entry Thru-Hole PwrBlade® Tray
Написати відгук
Description: CONN HEADER BLADE PWR 75POS PCB, Packaging: Tray, Features: Mating Guide, Connector Type: Header, Male Pins and Blades, Contact Finish: Gold or Gold, GXT™, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 75, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 4, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Style: Blade Power, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Layout, Typical: 64 Signal, 11 Power.
Інші пропозиції 51701-10006411CCLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
51701-10006411CCLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 51701.pdf Description: CONN HEADER BLADE PWR 75POS PCB
Packaging: Tray
Features: Mating Guide
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 75
Pitch: 0.100" (2.54mm)