Продукція > FCI > 52601-G10-4LF
52601-G10-4LF
52601-G10-4LF FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 10 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.76 um (30 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - 52601-G10-4LF - CONN, HEADER, 10POS, 2ROW, 2.54MM, tariffCode: 85366930, rohsCompliant: YES, Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Phosphor Bronze, usEccn: EAR99, Steckverbinderkragen: Shrouded, Anzahl der Kontakte: 10Kontakt(e), euEccn: NLR, Steckverbindersysteme: Wire-to-Board, Produktpalette: Quickie 52601 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Through Hole Straight, Anzahl der Reihen: 2Reihe(n), Rastermaß: 2.54mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-G10-4LF 52601-G10-4LF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI 52601.pdf Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 10 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.76 um (30 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 624 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
52601-G10-4LF 52601-G10-4LF Виробник : Amphenol FCI 52601.pdf Headers & Wire Housings 10POS VERT HDR 30AU
Мінімальне замовлення: 3
52601-G10-4LF 52601-G10-4LF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS 2562225.pdf Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - 52601-G10-4LF - CONN, HEADER, 10POS, 2ROW, 2.54MM
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphor Bronze
usEccn: EAR99
Steckverbinderkragen: Shrouded
Anzahl der Kontakte: 10Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Wire-to-Board
Produktpalette: Quickie 52601 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Through Hole Straight
Anzahl der Reihen: 2Reihe(n)
Rastermaß: 2.54mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 6
52601-G10-4LF Виробник : Burndy 52601.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
на замовлення 476 шт:
Мінімальне замовлення: 200
52601-G10-4LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 52601.pdf Description: CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
на замовлення 502 шт:
52601-G10-4LF 52601-G10-4LF Виробник : FCI 52601.pdf Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 10 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.76 um (30 uin) Gold Mating Plating
товару немає в наявності