Продукція > FCI > 52601-G14-8LF
52601-G14-8LF
52601-G14-8LF FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 14 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), SMT Header 0.76 um (30 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 373 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 189
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-G14-8LF 52601-G14-8LF Виробник : FCI 52601.pdf Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 14 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), SMT Header 0.76 um (30 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 373 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
на замовлення 95 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
52601-G14-8LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 52601.pdf Description: CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM