Продукція > FCI > 52601-G20-4LF
52601-G20-4LF
52601-G20-4LF FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 20 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.76 um (30 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 785 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 115
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM, Packaging: Tray, Features: Keying Slot, Connector Type: Header, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 20, Number of Rows: 2, Style: Board to Board or Cable, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™, Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.120" (3.05mm), Insulation Height: 0.365" (9.27mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Thermoplastic, Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-G20-4LF 52601-G20-4LF Виробник : FCI 52601.pdf Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 20 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.76 um (30 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 785 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 517 шт:
Мінімальне замовлення: 3
52601-G20-4LF 52601-G20-4LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_quickie.pdf Description: CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Packaging: Tray
Features: Keying Slot
Connector Type: Header
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 20
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.120" (3.05mm)
Insulation Height: 0.365" (9.27mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Thermoplastic
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm)
на замовлення 284 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 275 шт:
52601-G20-4LF Виробник : Burndy bwb_quickie.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
на замовлення 598 шт:
Мінімальне замовлення: 88
52601-G20-4LF Виробник : Amphenol bwb_quickie.pdf 52601-G20-4LF
на замовлення 480 шт:
Мінімальне замовлення: 65