Продукція > FCI > 52601-G26-8TLF
52601-G26-8TLF
52601-G26-8TLF FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 26 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), SMT Header 0.76 um (30 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM, Features: Pick and Place, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 26, Number of Rows: 2, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -65°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™, Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.365" (9.27mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-G26-8TLF 52601-G26-8TLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_quickie.pdf Description: CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
Features: Pick and Place
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Header
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 26
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -65°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.365" (9.27mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm)
на замовлення 146 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
52601-G26-8TLF 52601-G26-8TLF Виробник : FCI 52601.pdf Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 26 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), SMT Header 0.76 um (30 uin) Gold Mating Plating
товару немає в наявності
Features: Pick and Place
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 26
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder
Insulation Color: Black
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Shrouding: Shrouded - 4 Wall