52601-G40-8TLF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HEADER VERT
Написати відгук
Headers & Wire Housings Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 40 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), SMT Header 0.76 u m (30 u in.) Gold Mating Plating..
Інші пропозиції 52601-G40-8TLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-G40-8TLF 52601-G40-8TLF Виробник : Amphenol FCI Headers & Wire Housings Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 40 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), SMT Header 0.76 u m (30 u in.) Gold Mating Plating.