Продукція > FCI > 52601-G44-7
52601-G44-7
52601-G44-7 FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 44 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
Написати відгук
Технічний опис 52601-G44-7 FCI
Headers & Wire Housings Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 44 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.76 u m (30 u in.) Gold Mating Plating..
Інші пропозиції 52601-G44-7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-G44-7 52601-G44-7 Виробник : Amphenol FCI Headers & Wire Housings Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 44 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.76 u m (30 u in.) Gold Mating Plating.