Продукція > FCI > 52601-S10-6
52601-S10-6
52601-S10-6 FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 10 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.38 um (15 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 52601-S10-6 FCI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 725 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
52601-S10-6 Виробник : Burndy 52601.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
на замовлення 960 шт:
Мінімальне замовлення: 321
52601-S10-6 52601-S10-6 Виробник : FCI 52601.pdf Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 10 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.38 um (15 uin) Gold Mating Plating
товару немає в наявності
52601-S10-6 Виробник : Amphenol ICC (FCI) 52601.pdf Description: CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM