Продукція > FCI > 52601-S10-8TLF
52601-S10-8TLF
52601-S10-8TLF FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie® IDC Cable-to-Board Connector System, Shrouded Vertical Header, Surface Mount, Low Profile, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM, Features: Pick and Place, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -65°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™, Contact Finish Thickness - Mating: 15.0µin (0.38µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.365" (9.27mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-S10-8TLF 52601-S10-8TLF Виробник : FCI 52601.pdf Quickie® IDC Cable-to-Board Connector System, Shrouded Vertical Header, Surface Mount, Low Profile, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
52601-S10-8TLF 52601-S10-8TLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_quickie.pdf Description: CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
Features: Pick and Place
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Header
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -65°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness - Mating: 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.365" (9.27mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm)
на замовлення 144 шт:
на замовлення 193 шт:
Мінімальне замовлення: 3
52601-S10-8TLF Виробник : Amphenol bwb_quickie.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMD
Мінімальне замовлення: 200
52601-S10-8TLF Виробник : Burndy bwb_quickie.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMD T/R
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності
Features: Pick and Place
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder
Insulation Color: Black
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Shrouding: Shrouded - 4 Wall