Продукція > FCI > 52601-S14-4
52601-S14-4
52601-S14-4 FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 14 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.38 um (15 uin) Gold Mating Plating
Написати відгук
Технічний опис 52601-S14-4 FCI
Інші пропозиції 52601-S14-4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-S14-4 Виробник : Amphenol ICC (FCI) 52601.pdf Description: CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM