Продукція > FCI > 52601-S14-4LF
52601-S14-4LF
52601-S14-4LF FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie® IDC Cable-to-Board Connector System, Shrouded Vertical Header, Through Hole, Low Profile, Double Row, 14 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM, Features: Keying Slot, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 14, Number of Rows: 2, Style: Board to Board or Cable, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™, Contact Finish Thickness - Mating: 15.0µin (0.38µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.120" (3.05mm), Insulation Height: 0.365" (9.27mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Thermoplastic, Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 767 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
52601-S14-4LF 52601-S14-4LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_quickie.pdf Description: CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Features: Keying Slot
Packaging: Tray
Connector Type: Header
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 14
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness - Mating: 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.120" (3.05mm)
Insulation Height: 0.365" (9.27mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Thermoplastic
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm)
на замовлення 823 шт:
Мінімальне замовлення: 3
52601-S14-4LF Виробник : Amphenol bwb_quickie.pdf 52601-S14-4LF
на замовлення 840 шт:
Мінімальне замовлення: 114
52601-S14-4LF Виробник : Burndy bwb_quickie.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 14 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray