Продукція > FCI > 52601-S14-8TLF
52601-S14-8TLF
52601-S14-8TLF FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 14 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), SMT Header 0.38 um (15 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
52601-S14-8TLF 52601-S14-8TLF Виробник : FCI 52601.pdf Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 14 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), SMT Header 0.38 um (15 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 74 шт:
товару немає в наявності
52601-S14-8TLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 52601.pdf Description: CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM